Apie mus


 

 

Tavo automobilis gali daugiau! Nežinojai?

 

Didesni ratai, grubus padangų protektorius, paaukštinta pakaba, dugno ir variklio apsaugos - ir jau nebaisūs miško kirtimai ir kvartalinės linijos, ar net Kauno duobės.

 

O galbūt nori išsiskirti iš minios?

 

Praplatinti sparnai, didelio diametro ratai su itin plačiomis padangomis, subtilus blizgantis rėmas suteiks tavo mašinai raumeningo amerikietiško visureigio dvasią.

 

Galime atnaujinti automobilio interjerą ar eksterjerą naujai apvilktu odiniu vairu, pavarų rankena ar net visu salonu, taip pat pakeisti išorės spalvą nedažant (car wrapping).

 

Pagal poreikį užtamsinsime automobilio stiklus, sumontuosime kokybišką multimedijos bei garso sistemą, norimą komforto įrangą. Jei reikia tiesiog patikimo automobilio darbui - bet kurį visureigį, SUV ar net lengvąjį automobilį paruošime pagal poreikius: parinksime ratus, padangas, pakabos aukštį, papildomus žibintus ar švyturėlius.

 

 

 

UAB „PREMUS“ tikslas - suteikti galimybę SUV klasės automobilių vairuotojams atrasti kitą turimos transporto priemonės panaudojimo pusę - džiaugtis jos teikiamais malonumais ne vien miesto sraute, bet ir gamtoje ar kelionėje, kurios metu modifikuoto automobilio vairuotojas gali daug drąsiau jaustis važiuodamas šlapia pieva ar biriu smėliu, kopti į statesnį kalną ar leistis upelio brasta.

 

 

 

Padėsime dar kartą atrasti savo automobilį išlaisvinant užslėptas jo galimybes.

 

 

Nuo 2013 UAB Premus yra oficialus australijos automobilių detalių gamintojo PEDDERS atstovas ir platintojas Lietuvoje.

PEDDERS – tai pasaulinis lyderis amortizatorių, spyruoklių bei kitų važiuoklės detalių gamybos srityje, puikiai užsirekomendavęs ne tik tarp tarp automobilistų – mėgėjų, tačiau ir tarp profesionalų, automobilius naudojančių tolimoms kelionėms, sportui ar komercijai.

PEDDERS amortizatoriai bei spyruoklės pasižymi geresnėmis ilgaamžiškumo bei automobilio valdymo savybėmis nei kiti panašios kainų kategorijos konkurentai, yra puikiai užsirekomendavę tarp vadinamųjų Off-road (bekelės) vairuotojų kaip ilgaamžiai bei puikiai tarnaujantys sunkiomis važiavimo sąlygomis.

Subaru automobilių vairuotojams PEDDERS paskyrė įpatingą dėmesį. Būdami šios markės fanais bei žinodami tam tikrų modelių problematiškiausias vietas,  šiems automobiliams australai sukūrė atskirą liniją, šitaip išspręsdami daugelį SUBARU modelių vairuotojų kankinančių amortizacijos problemų. Kaip antai europos rinkai skirto Forester modelio nuolat gendančius galinius amortizatorius su aukščio palaikymo funkcija, arba naujojo amerikinio Outback modelio pernelyg didelio šokinėjimo per nelygumus problemą.

Automobilių entuziastams, norintiems paaukštinti ar pažeminti savo automobilio pakabą PEDDERS gamintojai siūlo „Raising kit“ ar „Lowering kit“ komplektus, kuriuose iš anksto sukomplektuoti bei jų gamykloje išbandyti, būtent tam modeliui skirti, trumpesni ar ilgesni amortizatoriai bei minkštesnės arba kietesnės spyruoklės.

Visi PEDDERS gaminiai yra pagaminti bei patikrinti su itin griežta kokybės kontrolės politika ir turi amerikos bei europos ISO sertifikatus.