Modifikavimas


 

PAKABOS AUKŠTINIMAS

Yra nemažai žmonių, kuriems tenka automobiliu važiuoti apsnigtais ar pažliugusiais miško keliais. Vienkiemių gyventojams - tai kasdienis kelias namo, miškininkams, geodezininkams - tai darbas, autoturistams - pramoga. Dažnas galvoja, kad važiavimas bekele įmanomas tik galingų ir brangių visureigių vairuotojams. Tačiau netgi lengvąjį, visais ratais varomą automobilį, tinkamai jį paruošus, galima pritaikyti įveikti sunkesnį kelio ruožą.

Teikiame specialią paslaugą, kurią vadiname pakabos aukštinimu. Tai automobilio pravažumo galimybių didinimas. Didiname ne ratlankio, bet padangos skersmenį. Naudodami specialią technologiją, galime bet kurį SUV klasės automobilį, žmonių pravardžiuojamą parketiniu visureigiu, paversti tikru džipu.

Po trejų sunkaus darbo ir bandymų metų mūsų įmonėje buvo sukurtas analogų neturintis SUBARU automobilių pakabos aukštinimo komplektas, kurio dėka bet kurio SUBARU automobilio prošvaisą galima paaukštinti net iki 10 cm.

Automobilis su paaukštinta pakaba, teisingai parinktais ratais, patikimomis dugno apsaugomis suteikia vairuotojui gerokai daugiau judėjimo laisvės. Modifikuotas lengvasis automobilis priartėja prie tikro visureigio pravažumo galimybių, o kartais jas net lenkia. Tuo pačiu automobilyje išlieka jo originalios vairavimo savybės bei mažos, lyginant su didesniais rėminę konstrukciją turinčiais visureigiais, išlaikymo sąnaudos.

 

DUGNO APSAUGOS

Dugno apsaugos paskirtis – apsaugoti automobilio variklį bei pavarų dėžę nuo gadinamojo smūgio į kietą pagrindą.

Šios apsaugos yra ypač aktualios automobilių su automatine pavarų dėže turėtojams, nes būtent automatinės pavarų dėžės apatinė dalis (karteris) yra pagaminta iš plonos skardos, o visi elektriniai ir mechaniniai elementai sumontuoti tiesiai virš jos. Net ir iš pirmo žvilgsnio nestiprus smūgis į kietą gruntą ar sušalusio ledo luitą gali baigtis pavarų dėžės ar variklio detalių apgadinimu bei nemenkomis išlaidomis tų agregatų remontui.

 

Subaru, Honda, Nissan bei kitų SUV modelių vairuotojams taip pat aktualios galinio bamperio apsaugos. Daugumos šių automobilių bamperiai neturi „apatinės“ plokštumos, todėl užsikabinę už sušalusio smėlio ar sniego plutos, kylant į statesnį kalniuką ar parkuojantis prie aukštesnio borto, lengvai atplyšta.

 

Siūlome klientams itin lengvas bei tvirtas, laiko patikrintas dugno apsaugas, pagamintas iš 5, 6 ar 8 milimetrų specialaus pakietinto duraliuminio.

 

Apsaugų svoris nuo 7 kilogramų, jos nerūdija, nereikia papildomai dažyti ar kitaip prižiūrėti.

 

Specialiai raliui ar bekelei skirtiems automobiliams – papildomas karkasas iš plieninių vamzdelių.

  

Dėmesio!

Kiekviena dugno apsauga yra individualus darbas, todėl visos apsaugos parduodamos tik su montavimo darbais.